• ul. Szeroka 39
  71-211 Szczecin Jak dojechać
 • Pon-Pt: 8:00 - 18:00
  Sobota: 9:00 - 15:00

Tarasy

 • W naszej ofercie znajdą Państwo tarasy drewniane oraz kompozytowe

Piękny i zadbany taras to dopełnienie wymarzonego domu i niezaprzeczalne miejsce relaksu i kontaktu z naturą. Mamy je "na wyciągnięcie ręki" - bo przecież jesteśmy u siebie, To na tarasie możemy wypić poranną kawę, w ciszy i spokoju odpocząć po ciężkim dniu, możemy też zaprosić przyjaciół na wspólne popołudnie przy grillu lub wyprawić niezapomniane kinderpaty dla naszej pociechy. Możliwości jest wiele, warto zatem dokonać dobrego wyboru, aby to miejsce było skrojone ma miarę naszych potrzeb i wymagań.

Chcąc ułatwić naszym klientom tę decyzję oferujemy szeroką gamę desek tarasowych, zarówno z naturalnego drewna jak i z kompozytu.


W zależności od Państwa potrzeb oferujemy szeroką gamę desek tarasowych drewnianych oraz kompozytowych. Współpracujemy z wiodącymi producentami, takimi jak: Naszą domeną jest obsługa kompleksowa, dlatego też z przyjemnością dobierzemy odpowieni materiał, środki ochrony i impregnacji oraz zadbamy o systemy montażowe i sam montaż.


Tarasy drewniane

Awesome Image

Tarasy drewniane - to przede wszystkim naturalne piękno, idealnie komponujące się z otaczającą przyrodą oraz z pozostałymi elementami krajobrazu. Tarasy drewniane z powodzeniem współgrają zarówno z nowoczesną aranżacją przestrzeni jak i z budownictwem tradycyjnym.

  Zalety

  + Przyjazne w użytkowaniu,
  + Naturalne,
  + Odpowiednie dla alergików

  Wady

  - Wymagana odpowiednia i regularna pielęgnacja, aby zapobiedz blaknięciu, zniszczeniu

Tarasy kompozytowe

Awesome Image

Tarasy kompozytowe - stanowią świetną alternatywę dla drewna naturalnego, wizualnie prezentują się doskonale, komponując się z otaczającą przestrzenią.

  Zalety

  + Trwałe,
  + Odporne na czynniki zewnętrzne,
  + Gładka powierzchnia,
  + Nie wymagają czasochłonnej pielęgnacji

  Wady

  - Zmiana odcienia wraz z upływem czasu,
  - Brak możliwości przywrócenia pierwotnego stanu

www.domax.szczecin.pl